• Kadernícka súťaž - Nitra

• Dňa 18. januára 2019 sa mesto Nitra stalo mestom, v ktorom sa sústredilo najviac neviest a ženíchov. V rámci výstavy Svadobné dni & Beauté sa v priestoroch Agrokomplexu konal 8. ročník kaderníckej súťaže, ktorú organizujú manželia Lencešovci pre  kreatívnych a šikovných študentov, budúcich kaderníkov z celého Slovenska. Súťažilo sa v niekoľkých kategóriách podľa študijného odboru: kaderník, barber, vizážista.

Strednú odbornú školu, Myslenická 1, Pezinok reprezentovali 2 žiačky nadstavbového študijného odboru vlasová kozmetika.

V disciplíne NAJ NEVESTA súťažila Miriam Hanáková s modelkou Natáliou Majbovou.

V disciplíne NAJ ŽENÍCH súťažila Alexandra Schwantnerová s modelom Dominikom Koníkom. A práve ona, vo veľkej konkurencii, získala III. miesto. Zo súťaže si tak odniesla nielen ďalšiu skúsenosť vo svojom odbore, ale aj diplom.

Pre našu školu to je veľký úspech a na obidve žiačky sme hrdí. Dúfame, že aj v budúcnosti sa nám opäť podarí s našimi žiakmi na podobných súťažiach uspieť.

Do galérie Kadernícka súťaž - Nitra boli pridané fotografie.